Alfa-Zeta Sp. z o.o. [ PL ][ EN ][ RU ]
Informacje o firmie Alfa-Zeta » Kompetencje

Firma Alfa – Zeta istnieje na rynku wyświetlaczy od 1992 roku. Znamy ten rynek i pracujące na nim firmy. Jednocześnie posiadamy niezbędna wiedzę i infrastrukturę do obsługi wszelkiego rodzaju przesyłek zagranicznych. W naszej codziennej praktyce biznesowej obsługujemy klientów z tak odległych krajów jak Martynika, Stany Zjednoczone, Karaiby, Chiny, Malta czy Federacja Rosyjska.

Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się odpowiadać na zapotrzebowania klientów i rynku. Dzięki naszym kontaktom jesteśmy w stanie obsłużyć wszelkie zamówienia (także nietypowe) poprzez kojarzenie specjalistów z różnych dziedzin.

Nasze doświadczenia wykorzystujemy również w niezwykle kreatywnej działalności jaką jest sprzedaż światłowodowych systemów oświetlenia. Staramy się zawsze zaproponować klientowi najlepsze rozwiązania, które będą nie tylko uzasadnione z ekonomicznego punktu widzenia, ale również będą spełniały jego wymagania.

Wszyscy pracownicy operacyjni mają wykształcenie wyższe, często techniczne. Dzięki temu doskonale orientujemy się we wszystkich aspektach związanych z oferowanymi przez nas produktami i usługami, zarówno od strony technicznej jak i użytkowej. Działamy świadomie i systematycznie - zawsze wiemy co robimy i co oferujemy. Za nami stoi również wiedza i doświadczenie firm, których produkty oferujemy oraz wykwalifikowanych wykonawców, z którymi współpracujemy.
Nasze serwisy
Zapytanie ofertowe
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do skorzystania ze specjalnego formularza kontaktowego.
Kontakt
Alfa-Zeta Sp. z o.o.
ul. Starorudzka 6a, 93-418 Łódź
tel.: (+48.42) 689-12-01
tel.: (+48.42) 689-12-02
fax: (+48.42) 689-12-03
e-mail: info@alfazeta.pl