Alfa-Zeta Sp. z o.o. [ PL ][ EN ][ RU ]
Produkty i usługi

Staramy się wynajdywać niszowe produkty o bezkompromisowej jakości i oferować je klientom wraz z pełnym doradztwem i obsługą. Czujemy się odpowiedzialni za jakość produktów i usług oferowanych naszym klientom - w razie problemów zawsze staramy się pomóc, nawet jeżeli nie wynika to bezpośrednio z warunków sprzedaży. Naszych klientów nigdy nie pozostawiamy samych z problemem.

 • Wyświetlacze elektromagnetyczne
  Od 1992 oferujemy na rynku Polskim wyświetlacze elektromagnetyczne firmy FP Electronics. Nasz firma była pionierem tej technologii. Byliśmy prawdopodobnie pierwszymi, którzy wprowadzili w Polsce tak powszechne obecnie produkty jak kierunkowe tablice autobusowe, czy wieże cen na stacjach paliw. Ciągle mamy bardzo duży udział w rynku sprzedaży dużych wyświetlaczy. Wiele firm oferuje różne technologie, ale tylko my możemy pochwalić się tysiącami przykładów na całym świecie świadczącymi o niezawodności oferowanych przez nas technologii wyświetlaczowych. Żadna inna technologia na świecie nie została tak dokładnie przetestowana w rzeczywistych, często ekstremalnych warunkach pracy.
  Więcej w serwisie: http://www.wyswietlacze.pl.
 • Technologie światłowodowe
  Od 2005 roku sprzedajemy światłowody firmy Roblon i obecnie możemy pochwalić się imponująca dynamika wzrostu obrotów. Dzięki kolejnym projektom nabyliśmy doświadczenie pozwalające zaproponować naszym klientom rozwiązania w pełni realizujące stawiane przez nich wymagania oraz zaspakajające ich oczekiwania. Ciągle „uczymy się” tej technologii odkrywając jej nowe zastosowania, jednak można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż w pewnych segmentach rynku zdobyliśmy zasłużone uznanie i pozycję stając się specjalistami. Rozszerzeniem rynku światłowodów są maty podświetlające firmy LUMITEX, które aktualnie wprowadzamy na polski rynek.
  Więcej w serwisie: http://www.swiatlowody.com.
 • Oświetlenie LED.
  Z dumą pragniemy Państwa poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z brytyjska firmą ISTL – producentem najwyższej jakości diodowych rozwiązań oświetleniowych. Już dziś możemy Państwu zaoferować niewielkie moduły diodowe jak również duże oprawy oświetleniowe. Do opraw proponujemy sterowniki DMX iDrive z rozwiązaniami stworzonymi i opatentowanymi przez firmę ISTL. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz jakość z Europy.
 • Systemy zarządzania stacjami paliw
  Jako uzupełnienie naszej działalności na rynku stacji paliw oferujemy systemy zarządzania stacją paliw firmy Scheidt & Bachmann dla dużych sieci paliwowych.
Nasze serwisy
Zapytanie ofertowe
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do skorzystania ze specjalnego formularza kontaktowego.
Kontakt
Alfa-Zeta Sp. z o.o.
ul. Starorudzka 6a, 93-418 Łódź
tel.: (+48.42) 689-12-01
tel.: (+48.42) 689-12-02
fax: (+48.42) 689-12-03
e-mail: info@alfazeta.pl