Alfa-Zeta Newsletter | światło w każdym kształcie facebook.com/AlfaZeta tel.: 42 689 12 00
4 lutego 2013

10 kroków do nieba

Dziesięć lat temu nasza firma dostarczyła komponenty do pierwszej instalacji gwiaździstego nieba. Od tego czasu zostało wykonanych sporo projektów w których zaświeciły światłowody. Z tej okazji przypominamy realizacje wykonane przy użyciu dostarczonych przez nas elementów przez firmę Litwiniak oraz „10 kroków do nieba”.

 1. Zaprojektuj zanim zostanie zamontowany sufit
  Światłowody idące od generatora światła muszą być zamontowane od wewnętrznej „lewej” strony sufitu. Nie da się zainstalować światłowodowego nieba w suficie bez wolnej przestrzeni.
 2. Pomyśl, czy wolisz kolory i efekty, czy statyczny kolor biały
  Chociaż zawsze możesz zmienić zdanie i zamienić statyczny generator na wersję RGB ze sterownikiem, np. GEMINI ALFA 350.
 3. Nie obawiaj się - to się zawsze udaje
  Jeśli instalacja zostanie starannie przeprowadzona i światłowód nie ulegnie uszkodzeniu, po podłączeniu źródła światła zawsze będzie spektakularny efekt! Gwarantujemy!
 4. Rozrzucone punkty czy może gwiazdozbiory
  Mały Wóz...Wielki Wóz...szablon - możesz zamówić u nas - łatwiej będzie montować!
 5. Włókno ze szpuli - wygodne rozwiązanie
  Jest tańsze niż przycięte pod wymiar i można zwrócić niewykorzystaną część.
 6. Wysokie pomieszczenie - mocne źródło światła
  Jeśli montujesz niebo nad swoim prywatnym basenem lepiej pomyśleć o metal halogenie, a LEDy zostawić do mniejszych pomieszczeń - na przykład do sauny.
 7. Nie musisz kupować noża
  Jeśli robisz niebo tylko raz u siebie w domu możesz wypożyczyć nóż do cięcia światłowodów na gorąco. Możesz także kupić, ale szczerze…nie bardzo wiemy do czego innego można go użyć.
 8. Warto mieć zapas
  Światłowodu, ponieważ nie można go przedłużyć jak się raz utnie. Krótki odcinek można zamontować bliżej, a zapasowej części odwinąć dłuższy.
 9. Wiązka dla skrupulatnych
  Jeśli masz dokładnie policzone długości oraz ilości - z chęcią przygotujemy wiązkę pod wymiar: potniemy światłowód, oprawimy w głowicę i przyślemy kurierem.
 10. Ciesz oczy ;-)
  Ładnie, prawda?

Zobacz galerię zdjęć wybranych realizacji
zobacz wybrane realizację >>>Zapraszam do kontaktu.

Bartłomiej Chmiel
Specjalista d/s oświetlenia
e: bartlomiej.chmiel@alfazeta.pl
t: 42 689 12 00

 
adres: Alfa-Zeta Sp. z o.o.
ul. Starorudzka 6a
93-418 Łódź
zobacz na mapie
telefony: tel. +48 42 689 12 00
tel. +48 42 689 12 01
tel. +48 42 689 12 02
fax +48 42 689 12 03
internet: http://www.eyeleds.pl
http://www.twojeledy.pl
http://www.swiatlowody.com
info@alfazeta.pl
facebook | dołącz do nas na facebooku, a otrzymasz 5% rabatu na cały asrotyment oświetlenia LED :-) | facebook.com/AlfaZeta
Newsletter wysyłamy wyłącznie do odbiorców, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i udostepnili nam swój adres e-mail poprzez subskrypcję na jednej z naszych stron internetowych lub podczas cyklu spotkań DESGIN. Newsletter z opisami ciekawych realizacji oświetleniowych, informacjami o promocjach i nowościach produktowych wysyłamy średnio raz w miesiącu.

Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywania naszego newslettera, prosimy o wysłanie e-maila na adres newsletter@alfazeta.pl z tematem UNSUBSCRIBE lub kliknięcie w USUŃ. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące niniejszego newslettera, prosimy o kontakt poprzez e-mail info@alfazeta.pl lub telefonicznie na nr +48 42 689 12 00.

Wykorzystanie publikowanych w tym newsletterze tekstów i zdjęć, wykraczające poza dozwolony użytek osobisty, wymaga pisemnej zgody firmy Alfa-Zeta.

© Copyright 2013 Alfa-Zeta Spółka z o.o.