Jeżeli newsletter wyświetla się niepoprawnie, przejdź do wersji on-line.
Alfa-Zeta Newsletter | światło w każdym kształcie facebook.com/AlfaZeta tel.: 42 689 12 00
11 marca 2013

Realizacje

Oświetlenie LED i światłowodowe w Klinice Rehabilitacyjnej Krojanty

Cisza... Spokój... Zieleń... Las... W takim otoczeniu, w sercu Borów Tucholskich, znajduje się nowoczesna klinika rehabilitacyjna Krojanty. Inwestor we współpracy z projektantką i dekoratorką wnętrz - Panią Ewą Boczko-Urbańską - zdecydował się na współpracę z naszą firmą w zakresie projektowania oraz dostawy elementów oświetleniowych.

Praca nad tym projektem była prawdziwym wyzwaniem.

Z jednej strony sale do zabiegów hydroterapii miały być miejscem o przeznaczeniu typowo medycznym, a co za tym idzie narzucone zostały określone materiały wykończeniowe, sprzęty oraz normy dotyczące na przykład ilości światła w pomieszczeniu. Z drugiej strony projektantka wraz z inwestorem chcieli aby ta przestrzeń sprzyjała wyciszeniu oraz relaksowi i kojarzyła się z salonem SPA.

Dodatkowym wyzwaniem było takie zaaranżowanie wnętrz, aby sprawiały wrażenie wyższych niż w rzeczywistości oraz pasowały wystrojem do luksusowej i nowoczesnej kliniki rehabilitacyjnej. Pionowe snopy światła dają wrażenie podwyższenia pomieszczeń. Zastosowanie efektu nieba światłowodowego na suficie w hallu prowadzącym do sal hydroterapii pozwoliło na optyczne złagodzenie płaszczyzn sufitu.

Bardzo konkretne pomysły Pani Ewy Boczko-Urbańskiej udało się zrealizować dzięki dostarczeniu przez naszą firmę produktów, które spełniły oczekiwania zarówno projektantki oraz inwestora. Dobrane elementy oświetleniowe zapewniają bezpieczeństwo pracy dzięki wodoodporności oraz doskonałe parametry świetlne.

W wyniku tej współpracy powstała ciekawa przestrzeń, w której klienci kliniki mogą korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych oraz SPA.
 

Galeria zdjęć z sal do zabiegów hydroterapii:


  Zobacz wszystkie zdjęcia wraz z opisami wykorzystanego oświetlenia »  
 

Wykorzystane produkty:

• Oprawy podłogowe LED Collingwood GL090F, światło ciepłobiałe, optyka szeroka
• Oprawy podłogowe LED Collingwood GL090S, światło ciepłobiałe, optyka wąska
• Oprawy podłogowe LED EYEleds® Floorleds, okrągłe, światło ciepłobiałe
• Oprawy sufitowe LED Halers EvoLED, srebrne, światło ciepłobiałe
• Oprawy ścienne Collingwood WL070, światło ciepłobiałe
Taśmy LED w osłonie silikonowej
• Światłowody świecące powierzchnią boczną Roblon Sidelight 14mm
• Włókno światłowodowe świecące końcem Roblon PMMA 0,75mm
• Generator światła Alfa-Zeta LED MONO, światło zimnobiałe
• Generator światła Roblon FL1503-B

Zapraszam do kontaktu.

Bartłomiej Chmiel
Specjalista ds. oświetlenia
e: bartlomiej.chmiel@alfazeta.pl
t: 42 689 12 00

 
adres: Alfa-Zeta Sp. z o.o.
ul. Starorudzka 6a
93-418 Łódź
zobacz na mapie
telefony: tel. +48 42 689 12 00
tel. +48 42 689 12 01
tel. +48 42 689 12 02
fax +48 42 689 12 03
internet: http://www.eyeleds.pl
http://www.twojeledy.pl
http://www.swiatlowody.com
info@alfazeta.pl
facebook | dołącz do nas na facebooku, a otrzymasz 5% rabatu na cały asrotyment oświetlenia LED :-) | facebook.com/AlfaZeta
Newsletter wysyłamy wyłącznie do odbiorców, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i udostepnili nam swój adres e-mail poprzez subskrypcję na jednej z naszych stron internetowych lub podczas cyklu spotkań DESGIN. Newsletter z opisami ciekawych realizacji oświetleniowych, informacjami o promocjach i nowościach produktowych wysyłamy średnio raz w miesiącu.

Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywania naszego newslettera, prosimy o wysłanie e-maila na adres newsletter@alfazeta.pl z tematem UNSUBSCRIBE lub kliknięcie w USUŃ. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące niniejszego newslettera, prosimy o kontakt poprzez e-mail info@alfazeta.pl lub telefonicznie na nr +48 42 689 12 00.

Wykorzystanie publikowanych w tym newsletterze tekstów i zdjęć, wykraczające poza dozwolony użytek osobisty, wymaga pisemnej zgody firmy Alfa-Zeta.

© Copyright 2013 Alfa-Zeta Spółka z o.o.